Komentáře zákazníků - Vzdělávací filmy |Alena Grygová Distribuce

Komentáře zákazníků

B.N., 25 .3. 2014

25. března 2014, 08.13 | "Motivace" - Výborné!!!! Už to poslouchám asi po páté. Pokaždé mi utkví v paměti něco jiného, nového. Rozhodně nahrávka, která Vás vyburcuje k činu.

 

 

 

Převzato z Heuréka, 23 .3. 2014

24. března 2014, 09.30 | Objednali jsme si vzdělávací film: Firma, která přežije. Věděli jsme, že v našem podnikání je třeba udělat změnu. I jsme tušili, že tou změnou by mělo být dosažení nejen finanční, ale také časové svobody. Film nám potvrdil, že naše pocity jsou správné, že mnoho jiných bylo ve stejné situaci jako jsme nyní my. A hlavní pozitivní poselství? To, že přání být nejen finančně, ale i časově svobodný je možné uskutečnit. DÍKY!

 

 

 

Markéta, Praha 2, 20 .3. 2014

20. března 2014, 07.15 | Nakoupila jsem zde zatím dvakrát a mám výbornou zkušenost. Kromě bezproblémového chodu celého obchodu považuji nabídku obchodu za velmi zajímavou a oba zakoupené tituly byly pro mě velkým přínosem.

 

 

 

Nico Semeniuc, Mladá Boleslav 28.2.2014

28. února 2014, 16.06 | NEJLEPŠÍ AMERICKÝ ŠKOLITEL PRODEJE AUT- vřele doporučuji nejen prodejcům aut, ale i prodejcům stavebnin, dřevoobchodům, nábytku, atd !!!
ANO, je hrubý, namachrovaný, ale přesto je to muž na svém místě!!!
Můžu říct, že Tom Stuken je český Zdeněk Pohlreich. Nikomu se nelíbí,jak se chová, ale jak to vše dokáže pozvednout …
A vůbec, od společností MEDIA EMPIRE mám za 7 let přes 30 titulů audioCD a DVD a jsem velmi a naprosto SPOKOJEN!!! DOPORUČUJI všem !!!

 

 

 

Iveta Stanislavová, 11 .8. 2013

11. srpna 2013, 09.54 | Tento obchod je perfektní a spolehlivý. Nemusím se bát platby předem. Zboží vždy přišlo včas. Oceňuji pozitivní motivaci.

 

 

 

Vladimír A., Jilemnice, 6.5. 2013

6. května 2013, 20.47 | "Sebevědomí okamžitě"
-ano, doporučuji.Stále si opakuji 2 CD a pracuji na sobě.Děkuji

 

 

 

Petra, Ostrava 30.4. 2013

30. dubna 2013, 07.54 | "Techniky rychlého učení".
Doporučuji. Ucelený program, dobře se poslouchá. Jednotlivé techniky jsou srozumitelně popsané. Jednu už jsem úspěšně vyzkoušela v praxi :-)

 

 

 

Miro Veselý, Bratislava, 26.3.2013

26. března 2013, 11.12 | "Techniky rychlého učení - na ploche 6 hodín získate dobrý prehľad o tom, aké triky môžete použiť, aby ste si zlepšili schopnosť zapamätať si a naučiť sa nové informácie. V úvodnej časti autor detailne preberá dôvody, prečo je dnes práca s informáciami nevyhnutnosť.

Sú to desiatky minút súhlasného kývania hlavou. Výborne postavená argumentácia, logický základ následných častí.

Aspoň úvod by si mal vypočuť každý, kto má pocit, že to, čo sa raz naučil mu stačí. V ďalšej časti autor preberá princípy, ako funguje ľudský mozog. Získate pomerne ucelený prehľad techník na zvýšenie kapacity pamäti, učenia a aj metódy, ako si zlepšiť vzťahy a komunikáciu."

 

 

 

Mgr. Petr Červenka DiS., Praha, 27.5.2012

25. července 2012, 16.16 | " Již dva roky vlastním různé vámi vydané tituly, zprvu jsem si je pořídil ze zvědavosti, nicméně po nějaké době jsem zjistil, že jsou pro mě jakousi biblí,
tedy konkrétně řečeno, když se dostanu do nějaké krizové situace či stojím před náročným úkolem nebo rozhodnutím, tak si pustím MP3 nahrávky od vás.
Ve slovech různých významných osobností pak nalézám řešení a inspiraci, v neposlední řadě mi dodávají sebedůvěru.

V nahrávkách spatřuji silný nástroj a je na každém, jak ho využije, někdo si ho vyslechne a řekne „ok, je to pravda“ a tím skončí, daný materiál nevyužije a nechá si ho proklouznout mezi prsty.
Jiný řekne „to jsou jen takové hezké a teoretické řeči“ (možná, že se bojí úspěchu, či vlastní odpovědnosti a zřekne se úžasného daru).
Další si to poslechne jednou dvakrát, třikrát a klade si otázky, jak já to jen mohu využít, přemýšlí nad tím a začíná realizovat jednu věc za druhou, prostě po částech. Jak praví Peter Drucker „jak se dá sníst slon, přeci postupně“.
Prošel jsem si již všemi fázemi a ta poslední je sice náročná, nicméně velice efektivní. Proč náročná? Ono umět poslouchat, přemýšlet nad tématem a chtít změny či dokonce úspěch, to není jen tak, k tomu je potřeba kus kuráže(odvahy), času i disciplíny.
Sám jsem narážel na to, že v dnešní uspěchané době na toto nemám čas, nicméně pokud si čas neudělám, tak pak nemohu chtít ani změny. Je to jako učit se cizí jazyk, bez času a píle to nejde. Vlastně je to učení se novým efektivním návykům chování i myšlení, správné slovo pro vaše produkty je opravdu „JAK NA TO“. Nyní jsem se naučil, že ani tak časově náročné to není, neb efektivně využívám svůj čas, třeba při chůzi na ulici, v tramvaji, metru, autobuse atd. Naučil jsem se mít po ruce zápisník, neboť když poslouchám nahrávku i po několikáté, vždy objevím něco nového, co mi předtím uteklo a zápisník je taková druhá hlava( a víc hlav víc ví  ). Poslední, co dodám, je, že se mi líbí pozitivní návyky a je jasné, že stále neposlouchám nahrávky od vás, nicméně si pouštím jazykové lekce a k tomu jsem se kdysi vůbec neodhodlal.

Tímto vám chci poděkovat, že jste shromáždili, namluvili, popřípadě přeložili důležité myšlenky a díla světových velikánů v businessu a osobním vzdělávání. "

S úctou a přáním krásných dnů
Mgr. Petr Červenka DiS.

 

 

 

Eva Kaňucká, Beroun, 27.5.2012

27. května 2012, 10.09 | "...Zdravím vás a děkuji za audio o hubnutí, které se mi zrovna trefilo do noty.
Hledala jsem informace a motivaci, jak začít, a zde jsem ji našla.
Už čtvrtý den dodržuji očistnou kúru a opravdu nemám hlad,
i když se přiznám, že jsem měla obavy, zda to zvládnu.
Cítím se skvěle..."

Držím palce Eva

 

 

 

Strana výpisu

3

 

Komentáře zákazníků

 • Udělej to dnes- Moc se mi líbí příběh, na kterém je téma prokrastinace vysvětleno. Vaše věrná zákaznice Marcela J.

  Marcela J., 24.11.2018

 • Neváhejte si koupit všechny tituly na jednom harddisku ve výhodné nabídce zde, když si to vše poslechnete, skoro se stanete novým člověkem :-) s majiteli mne žádná vazba nepojí, ale opravdu doporučuji - než vyhodit dvacet tisíc za válení u moře, radši to dejte do toho, co vás obohatí a zůstane ve vás při opakování po celý život.

  Rostislav Siksta BIOobchod, 8.4.2018

 • Motivace - Program se příjemně poslouchá a určitě je v něm několik myšlenek a nápadů , které stály za jeho nákup.

  Zlata, 13.3.2018

 • Techniky rychlého učení - Tato kniha tě naučí, jak se učit. Učení se nových věcí je jednou z nejdůležitějších potřeb člověka. Určité znalosti ti můžou přinést velké výhody v tvém životě jako peníze, úspěch, prestiž, postavení, přátele, přítelkyni, šťastnou rodinu atd. Tato kniha ti řekne o tom, jak funguje mozek a jak se dá zapamatovat spousta informací. Navíc tě naučí, jak rychle číst.

  Marek, 28.2.2018

 • Víte, s kým jednáte? Nedokážu si představit člověka, kterému by tento program nepomohl. Je tam všechno základní, co je třeba vědět. Začínám chápat moje kolegy v práci a přestávám se vytáčet nad jejich chováním. Díky

  Ivana Adlová, 16.2.2018

   VÍCE KOMENTÁŘŮ    

Anketa

Prostřednictvím kterého média jste se stali našimi zákazníky?

Internetová reklama

26%

 

Vyhledávač

13%

 

Dopisní nabídka

6%

 

E-mailová nabídka

13%

 

Osobní doporučení

8%

 

Článek na Idnes.cz

6%

 

Časopis Ekonom

6%

 

Časopis Profit

6%

 

Hospodářské noviny

6%

 

Leták

6%

 

Facebook

4%

 

Počet hlasů: 4205

Aktuality

30. listopadu 2018

Fajnšmekr versus nepoučený sobec

Právě dokončujeme titul "Fajnšmekr versus nepoučený sobec" aneb "Jak se stát neodolatelným milencem"

17. května 2018

Novinka To nejlepší z osobního rozvoje

Do naší nabídky jsme zařadili novinku "To nejlepší z osobního rozvoje" aneb "Převezměte kontrolu nad svou budoucností"

 

  STARŠÍ AKTUALITY   

Kontakt

Alena Grygová - Distribuce

Lidická 795, 739 61 Třinec


Tel.: +420 777 345 678

E-mail:

 

  KONTAKTY   

 RSSTwitterFacebook

Sleva na titul

Chcete - li slevu na titul získat, pak v prvním kroku objednávky - způsob platby - vyberte možnost "Online stažení".