Komentáře zákazníků - Vzdělávací filmy |Alena Grygová Distribuce

Komentáře zákazníků

Mgr. Petr Červenka DiS., Praha, 27.5.2012

25. července 2012, 16.16 | " Již dva roky vlastním různé vámi vydané tituly, zprvu jsem si je pořídil ze zvědavosti, nicméně po nějaké době jsem zjistil, že jsou pro mě jakousi biblí,
tedy konkrétně řečeno, když se dostanu do nějaké krizové situace či stojím před náročným úkolem nebo rozhodnutím, tak si pustím MP3 nahrávky od vás.
Ve slovech různých významných osobností pak nalézám řešení a inspiraci, v neposlední řadě mi dodávají sebedůvěru.

V nahrávkách spatřuji silný nástroj a je na každém, jak ho využije, někdo si ho vyslechne a řekne „ok, je to pravda“ a tím skončí, daný materiál nevyužije a nechá si ho proklouznout mezi prsty.
Jiný řekne „to jsou jen takové hezké a teoretické řeči“ (možná, že se bojí úspěchu, či vlastní odpovědnosti a zřekne se úžasného daru).
Další si to poslechne jednou dvakrát, třikrát a klade si otázky, jak já to jen mohu využít, přemýšlí nad tím a začíná realizovat jednu věc za druhou, prostě po částech. Jak praví Peter Drucker „jak se dá sníst slon, přeci postupně“.
Prošel jsem si již všemi fázemi a ta poslední je sice náročná, nicméně velice efektivní. Proč náročná? Ono umět poslouchat, přemýšlet nad tématem a chtít změny či dokonce úspěch, to není jen tak, k tomu je potřeba kus kuráže(odvahy), času i disciplíny.
Sám jsem narážel na to, že v dnešní uspěchané době na toto nemám čas, nicméně pokud si čas neudělám, tak pak nemohu chtít ani změny. Je to jako učit se cizí jazyk, bez času a píle to nejde. Vlastně je to učení se novým efektivním návykům chování i myšlení, správné slovo pro vaše produkty je opravdu „JAK NA TO“. Nyní jsem se naučil, že ani tak časově náročné to není, neb efektivně využívám svůj čas, třeba při chůzi na ulici, v tramvaji, metru, autobuse atd. Naučil jsem se mít po ruce zápisník, neboť když poslouchám nahrávku i po několikáté, vždy objevím něco nového, co mi předtím uteklo a zápisník je taková druhá hlava( a víc hlav víc ví  ). Poslední, co dodám, je, že se mi líbí pozitivní návyky a je jasné, že stále neposlouchám nahrávky od vás, nicméně si pouštím jazykové lekce a k tomu jsem se kdysi vůbec neodhodlal.

Tímto vám chci poděkovat, že jste shromáždili, namluvili, popřípadě přeložili důležité myšlenky a díla světových velikánů v businessu a osobním vzdělávání. "

S úctou a přáním krásných dnů
Mgr. Petr Červenka DiS.

 

 

 

Eva Kaňucká, Beroun, 27.5.2012

27. května 2012, 10.09 | "...Zdravím vás a děkuji za audio o hubnutí, které se mi zrovna trefilo do noty.
Hledala jsem informace a motivaci, jak začít, a zde jsem ji našla.
Už čtvrtý den dodržuji očistnou kúru a opravdu nemám hlad,
i když se přiznám, že jsem měla obavy, zda to zvládnu.
Cítím se skvěle..."

Držím palce Eva

 

 

 

Olga, Litoměřice, 23.4.2012

24. dubna 2012, 15.21 | „…Vážení, vaše tituly, obvzláště pak MOTIVACE, SUPERKOUČINK, TAJEMSTVÍ PŘITAŽLIVOSTI, MLUVTE JAKO PROFESIONÁL..., jsou pro mne stěžejní a velmi významné.
Obsahují mnoho praktických návodů, množsví rad a tolik moudra, že jsem opravdu VDĚČNÁ, že tyto nahrávky vlastním a mohu z nich čerpat nespočet podnětů.
Jsou pro mne významnou podporou k odhodlání vstoupit do (pro mne doposud neznámých vod) podnikání a velmi mě posilují setrvat ve svém odhodlání a dělat další reálné kroky.
S úctou a vděkem Olga :)

 

 

 

Martin Vičar, Kuřim, 2.4.2012

3. dubna 2012, 05.28 | "Přeji vám hezký den. Moc děkuji za odkaz na vaši novinku, určitě mi přijde k užitku.
Je tomu rok, co jsem začal brát osobní rozvoj vážně. Podařilo se mi zvolna upravit svoji hmotnost, změnil jsem způsob práce (minimum rozpracovaných věcí) a plánování času.
Myslím, že můžete mít dobrý pocit z toho, že dáváte lidem více, než co vaše produkty stojí. Ať se vám daří."

 

 

 

Libor Toman, Brno, 15.3.2011

15. března 2011, 13.41 | " Dobrý den, dnes jsem si podruhé poslechl "Tajemství rychlého učení". Už jsem zvyklý, že vaše tituly jsou něco jako "kuchařka osobního rozvoje", takže můžu hned jít a vyzkoušet něco v praxi. Teď jste mne navnadili s poslechem vážné hudby během učení. Jsem zvědav, jak mi to půjde..."

 

 

 

Jan Uhlíř, Boskovice, 10.2.2011

10. února 2011, 13.41 | "Zdravím vás a přeji mnoho úspěchů! Poslouchal jsem váš program o výchově dětí s manželkou v autě a překvapilo mne, kolik praktických rad v programu zaznělo. Ani bych nečekal, že mne to bude bavit "jako chlapa", ale zaujalo mne to. Hlavně, jak posílit sebevědomí dětí, protože si s manželkou myslíme, že ve škole dělají přesný opak..."

 

 

 

Dana Urbánková, Buštěhrad u Prahy, 29.1.2011

29. ledna 2011, 13.40 | ... Mám od vás více věcí, ale musím říct, že tento poslední program "Tajemství úspěšné komunikace" je opravdu "bomba"! Navíc se hodí pro každého. Budu jej poslouchat stále dokola. Chválím také za příjemné zpracování "do ucha"... Vaše spokojená zákaznice Dana Urbánková.

 

 

 

Miro Veselý

16. října 2010, 13.39 | ...ozaj, to vzdelávanie čo ste vydali najnovšie "Jak získat životní rovnováhu" - rád by som podotkol, že táto relácia patrí k tomu najlepšiemu, čo ste doteraz vydali. Výborne spracované, aj technická kvalita. Teším sa na ďalší produkt!

 

 

 

Karel Baborský, 25.6.2010

25. června 2010, 13.35 | S produkty jsem velmi spokojen a velmi mi informace pomáhají v dosahování dobrých výsledků v osobním růstu. Mnohokrát děkuji. Přeji vám hodně úspěchů a především dobré zdraví v novém roce.

 

 

 

Jiří Berný, 30.3.2010

30. března 2010, 13.34 | „...Dobrý den, těsně před vánocemi jsem si u Vás objednal 2 tituly (Dokonalý lídr a Motivace). Nejprve bych Vám chtěl poděkovat za neuvěřitelně rychlé dodání. Současně Vám děkuji za zajímavé informace, které Vaše produkty obsahují. A vzhledem k tomu, že mé uši za jízdy v autě už odmítají cokoliv jiného a výše uvedené tituly už znají, chtěl bych si pořídit další Váš titul..."

 

 

 

Strana výpisu

4

 

Komentáře zákazníků

 • "Tajemství neodolatelného milence" - Co říct, jak moc jsem se mýlil. Škoda, že jsem tyhle informace neměl dříve." Luboš

  Luboš, 23.5.2019

 • Všechny tituly nabízené touto firmou by si měli poslechnout povinně všichni lidé, když dosáhnou věku tak 18-20 let. Martin Koreček

  Martin, 22.3.2019

 • Udělej to dnes- Moc se mi líbí příběh, na kterém je téma prokrastinace vysvětleno. Vaše věrná zákaznice Marcela J.

  Marcela J., 24.01.2019

 • Neváhejte si koupit všechny tituly na jednom harddisku ve výhodné nabídce zde, když si to vše poslechnete, skoro se stanete novým člověkem :-) s majiteli mne žádná vazba nepojí, ale opravdu doporučuji - než vyhodit dvacet tisíc za válení u moře, radši to dejte do toho, co vás obohatí a zůstane ve vás při opakování po celý život.

  Rostislav Siksta BIOobchod, 8.11.2018

 • Motivace - Program se příjemně poslouchá a určitě je v něm několik myšlenek a nápadů , které stály za jeho nákup.

  Zlata, 13.3.2018

   VÍCE KOMENTÁŘŮ    

Anketa

Prostřednictvím kterého média jste se stali našimi zákazníky?

Internetová reklama

26%

 

Vyhledávač

12%

 

Dopisní nabídka

6%

 

E-mailová nabídka

13%

 

Osobní doporučení

8%

 

Článek na Idnes.cz

6%

 

Časopis Ekonom

6%

 

Časopis Profit

6%

 

Hospodářské noviny

6%

 

Leták

6%

 

Facebook

4%

 

Počet hlasů: 4301

Aktuality

28. února 2019

Tajemství neodolatelného milence

Právě dokončujeme titul "Tajemství neodolatelného milence"

17. května 2018

Novinka To nejlepší z osobního rozvoje

Do naší nabídky jsme zařadili novinku "To nejlepší z osobního rozvoje" aneb "Převezměte kontrolu nad svou budoucností"

 

  STARŠÍ AKTUALITY   

Kontakt

Alena Grygová - Distribuce

Lidická 795, 739 61 Třinec


Tel.: +420 777 345 678

E-mail:

 

  KONTAKTY   

 RSSTwitterFacebook

Sleva na titul

Chcete - li slevu na titul získat, pak v prvním kroku objednávky - způsob platby - vyberte možnost "Online stažení".