Komentáře zákazníků - Vzdělávací filmy |Alena Grygová Distribuce

Komentáře zákazníků

Olga, Litoměřice, 23.4.2012

24. dubna 2012, 15.21 | „…Vážení, vaše tituly, obvzláště pak MOTIVACE, SUPERKOUČINK, TAJEMSTVÍ PŘITAŽLIVOSTI, MLUVTE JAKO PROFESIONÁL..., jsou pro mne stěžejní a velmi významné.
Obsahují mnoho praktických návodů, množsví rad a tolik moudra, že jsem opravdu VDĚČNÁ, že tyto nahrávky vlastním a mohu z nich čerpat nespočet podnětů.
Jsou pro mne významnou podporou k odhodlání vstoupit do (pro mne doposud neznámých vod) podnikání a velmi mě posilují setrvat ve svém odhodlání a dělat další reálné kroky.
S úctou a vděkem Olga :)

 

 

 

Martin Vičar, Kuřim, 2.4.2012

3. dubna 2012, 05.28 | "Přeji vám hezký den. Moc děkuji za odkaz na vaši novinku, určitě mi přijde k užitku.
Je tomu rok, co jsem začal brát osobní rozvoj vážně. Podařilo se mi zvolna upravit svoji hmotnost, změnil jsem způsob práce (minimum rozpracovaných věcí) a plánování času.
Myslím, že můžete mít dobrý pocit z toho, že dáváte lidem více, než co vaše produkty stojí. Ať se vám daří."

 

 

 

Libor Toman, Brno, 15.3.2011

15. března 2011, 13.41 | " Dobrý den, dnes jsem si podruhé poslechl "Tajemství rychlého učení". Už jsem zvyklý, že vaše tituly jsou něco jako "kuchařka osobního rozvoje", takže můžu hned jít a vyzkoušet něco v praxi. Teď jste mne navnadili s poslechem vážné hudby během učení. Jsem zvědav, jak mi to půjde..."

 

 

 

Jan Uhlíř, Boskovice, 10.2.2011

10. února 2011, 13.41 | "Zdravím vás a přeji mnoho úspěchů! Poslouchal jsem váš program o výchově dětí s manželkou v autě a překvapilo mne, kolik praktických rad v programu zaznělo. Ani bych nečekal, že mne to bude bavit "jako chlapa", ale zaujalo mne to. Hlavně, jak posílit sebevědomí dětí, protože si s manželkou myslíme, že ve škole dělají přesný opak..."

 

 

 

Dana Urbánková, Buštěhrad u Prahy, 29.1.2011

29. ledna 2011, 13.40 | ... Mám od vás více věcí, ale musím říct, že tento poslední program "Tajemství úspěšné komunikace" je opravdu "bomba"! Navíc se hodí pro každého. Budu jej poslouchat stále dokola. Chválím také za příjemné zpracování "do ucha"... Vaše spokojená zákaznice Dana Urbánková.

 

 

 

Miro Veselý

16. října 2010, 13.39 | ...ozaj, to vzdelávanie čo ste vydali najnovšie "Jak získat životní rovnováhu" - rád by som podotkol, že táto relácia patrí k tomu najlepšiemu, čo ste doteraz vydali. Výborne spracované, aj technická kvalita. Teším sa na ďalší produkt!

 

 

 

Karel Baborský, 25.6.2010

25. června 2010, 13.35 | S produkty jsem velmi spokojen a velmi mi informace pomáhají v dosahování dobrých výsledků v osobním růstu. Mnohokrát děkuji. Přeji vám hodně úspěchů a především dobré zdraví v novém roce.

 

 

 

Jiří Berný, 30.3.2010

30. března 2010, 13.34 | „...Dobrý den, těsně před vánocemi jsem si u Vás objednal 2 tituly (Dokonalý lídr a Motivace). Nejprve bych Vám chtěl poděkovat za neuvěřitelně rychlé dodání. Současně Vám děkuji za zajímavé informace, které Vaše produkty obsahují. A vzhledem k tomu, že mé uši za jízdy v autě už odmítají cokoliv jiného a výše uvedené tituly už znají, chtěl bych si pořídit další Váš titul..."

 

 

 

Anna a Miroslav Matějovi

1. února 2010, 13.34 | Srdečně Vás zdravíme, pane Grygo, jsme rádi, že nám zasíláte Vaše nabídky. Dan Miller je nám velmi blízký, jeho CD posloucháme rádi a hodně nás motivují ke změně...Přejeme Vám úspěšné vykročení do nového týdne a hodně spokojených zákazníků. S úctou Anna a Miroslav Matějovi.

 

 

 

Ladislav Fedor, FEDOR s.r.o., Kralice na Hané

1. ledna 2010, 13.32 | Dobrý den pane Gryga, jsem jeden z mnoha lidí, o kterých informujete ve svém filmu, děkuji Vám za nápad natočit tento cenný dokument a nevím jak lépe vyjádřit své pocity než „Děkuji Vám s celého srdce „... Díky vám sedám ke stolu a začínám sestavovat nový funkční model řízení firmy.Děkuji za dodání elánu a radosti ze života.Vědět v r.2000 to co jsem se dozvěděl od Vás tak je vše asi úplně jinak.Děkuji Vám a jdu zachránit co se dá. S úctou Ladislav Fedor , FEDOR s.r.o., Dubany 12, Kralice na Hané Hrdý vlastník firmy založené r.1990, 40 let.

 

 

 

Strana výpisu

4

 

Komentáře zákazníků

 • Udělej to dnes- Moc se mi líbí příběh, na kterém je téma prokrastinace vysvětleno. Vaše věrná zákaznice Marcela J.

  Marcela J., 24.11.2018

 • Neváhejte si koupit všechny tituly na jednom harddisku ve výhodné nabídce zde, když si to vše poslechnete, skoro se stanete novým člověkem :-) s majiteli mne žádná vazba nepojí, ale opravdu doporučuji - než vyhodit dvacet tisíc za válení u moře, radši to dejte do toho, co vás obohatí a zůstane ve vás při opakování po celý život.

  Rostislav Siksta BIOobchod, 8.4.2018

 • Motivace - Program se příjemně poslouchá a určitě je v něm několik myšlenek a nápadů , které stály za jeho nákup.

  Zlata, 13.3.2018

 • Techniky rychlého učení - Tato kniha tě naučí, jak se učit. Učení se nových věcí je jednou z nejdůležitějších potřeb člověka. Určité znalosti ti můžou přinést velké výhody v tvém životě jako peníze, úspěch, prestiž, postavení, přátele, přítelkyni, šťastnou rodinu atd. Tato kniha ti řekne o tom, jak funguje mozek a jak se dá zapamatovat spousta informací. Navíc tě naučí, jak rychle číst.

  Marek, 28.2.2018

 • Víte, s kým jednáte? Nedokážu si představit člověka, kterému by tento program nepomohl. Je tam všechno základní, co je třeba vědět. Začínám chápat moje kolegy v práci a přestávám se vytáčet nad jejich chováním. Díky

  Ivana Adlová, 16.2.2018

   VÍCE KOMENTÁŘŮ    

Anketa

Prostřednictvím kterého média jste se stali našimi zákazníky?

Internetová reklama

26%

 

Vyhledávač

13%

 

Dopisní nabídka

6%

 

E-mailová nabídka

13%

 

Osobní doporučení

8%

 

Článek na Idnes.cz

6%

 

Časopis Ekonom

6%

 

Časopis Profit

6%

 

Hospodářské noviny

6%

 

Leták

6%

 

Facebook

4%

 

Počet hlasů: 4205

Aktuality

30. listopadu 2018

Fajnšmekr versus nepoučený sobec

Právě dokončujeme titul "Fajnšmekr versus nepoučený sobec" aneb "Jak se stát neodolatelným milencem"

17. května 2018

Novinka To nejlepší z osobního rozvoje

Do naší nabídky jsme zařadili novinku "To nejlepší z osobního rozvoje" aneb "Převezměte kontrolu nad svou budoucností"

 

  STARŠÍ AKTUALITY   

Kontakt

Alena Grygová - Distribuce

Lidická 795, 739 61 Třinec


Tel.: +420 777 345 678

E-mail:

 

  KONTAKTY   

 RSSTwitterFacebook

Sleva na titul

Chcete - li slevu na titul získat, pak v prvním kroku objednávky - způsob platby - vyberte možnost "Online stažení".