Představujeme - Vzdělávací filmy |Alena Grygová Distribuce

Představujeme

B. GrygaBohumír GRYGA - nar. 1963, majitel společnosti a hlavní motor všech projektů. Celoživotní láska k vyjádření pomocí filmového záznamu a zájem o problematiku podnikání a osobního rozvoje vedly k natočení a zpracování prvního vlastního projektu  z oblasti praktické psychologie - "Stop manipulaci".Je to téma, se kterým měl autor osobní zkušenost.

První živnostenský list si pořídil v roce 1992 a od té doby se téma podnikání stalo jeho vášní. Nyní je kromě této společnosti vlastníkem dvou solárních studií, fastfoodu a parkoviště.

Šest let byl členem německé  finanční skupiny K+B EXPERT - velkoobchod se spotřební elektronikou
s ročním obratem přez 2 miliardy korun.

Začátkem devadesátých let šlo podnikání snad každému samo od sebe a téměř kdokoliv s čímkoliv uspěl. Podnikatelé žili v eufórii a byli přesvědčeni, že tomu tak bude navždy.

Po pár letech stoupla náročnost zákazníků a přibyly rafinované tahy konkurence. Trh začaly ovládat nadnárodní řetězce.Většina podnikatelů měla již své zkušenosti s kriminalitou zaměstnanců a jejich "odplatou" za familiérní přístup a bezmeznou důvěru ze strany zaměstnavatele. Také zaměstnávání rodinných příslušníků ukazovalo spíše stinné stránky.

Začalo přituhovat a nezbývalo než se začít vzdělávat a dělat věci jinak. Nikomu se však nechtělo vracet zpět do zaměstnaneckého poměru. Proto mnozí hledali nové obory podnikání. Nekonečné rozhovory s dalšími podnikateli vedly ke zjištění, že se všichni potýkají se stejnými problémy a dělají neustále tytéž chyby v přístupu k zaměstnancům a k řízení firmy jako celku. Náhled na vlastní podnikání se radikálně změnil po prostudování knih Roberta Kiyosaki "Bohatý táta, chudý táta", a Michaela Gerbera "Podnikatelský mýtus".
Nejlepší bylo, když se v praxi prokázala životaschopnost jejich doporučení.

To vše vyústilo v roce 2006 dokončením stominutového hraného dokumentu "Firma, která přežije".
Film pomáhá podnikatelům vyřešit jejich nejčastější problémy. Hospodaření s časem, komunikaci se zaměstnanci, efektivitu firmy apod. Film je velice kladně hodnocen panem prezidentem ČR Václavem Klausem pro svůj přínos zejména pro podnikatele, kteří mají zaměstnance.
Sledováním nového vývoje tržního prostředí u nás a náročné praxe v obchodní sféře se objevilo další téma - prodej. Po konzultacích s marketingovým poradcem kanadské společnosti MEG Ricardo Vasquezem žijícím již 12 let v Praze vznikl základní náčrt scénáře pro dvoudílný "První velký film o prodeji" aneb "Kdo umí prodat, umí vše".

Poradce poskytl cenný pohled "zvenčí" na mnohé nešvary prodejců jako neprofesionální přístup, provinční tendence, nedostatečnou loajalitu k firmě nebo značce ze strany zaměstnanců, snahu vychovávat zákazníka, upřednostňování systému před zákazníkem atd.

Konzultace se často konaly v prostředí českých kaváren a restaurací a bylo až zarážející sledovat jednání ve stylu "po mně nic nechtějte, já tady jen pracuji". Na druhou stranu blahosklonný přístup majitelů k tomu, jaký standard mají jejich zaměstnanci a prohlášení typu "když mi budou denně chybět v tržbě tři stovky, tak mi to nevadí", je také značně šokující.

Poté se autor se zúčastnil seminářů na téma nových prodejních technik , které pořádal světoznámý motivátor v oblasti firemního rozvoje - Brian Tracy. Nově nabyté poznatky jsou použity v titulu "První velký film o prodeji". Ve filmu je nesčetněkrát zdůrazněno, že stát se dobrým prodejcem není věcí náhody. Záleží na detailech, aneb všechno se počítá.

 

Záliby:

Mezi záliby patří hory a motorky (Yamaha XT660 - terén, BMW R1200GS - dálkové cestování). Je vášnivým čtenářem. Přečetl 160 knih o osobním rozvoji, marketingu a motivaci, které má pečlivě prostudované a podtrhané. Spousta myšlenek je bez užitku, ty hodnotné rád předává dál do svých filmů. Mezi obdivované osobnosti patří Richard Branson a Dexter Yager.

 

A motto ?

Existují dva způsoby, jak získat vědomosti - bud si je koupíme nebo půjčíme. Když si je koupíme, zaplatíme za ně plnou cenu v podobě času a peněz. Když si je půjčíme, dostaneme je od někoho, kdo už plnou cenu zaplatil. Benjamin Franklin

 

Vize:

Stát se nejlepším centrem videovzdělávání v ČR s důrazem na srozumitelnost, praktičnost a aktuálnost.

Komentáře zákazníků

 • "Tajemství neodolatelného milence" - Dost to změnilo můj pohled na vztahy. O mnoha věcech jsem si myslel pravý opak. Ale funguje to.

  Petr K., 11.10.2021

 • "Tajemství neodolatelného milence" - Co říct, jak moc jsem se mýlil. Škoda, že jsem tyhle informace neměl dříve." Luboš

  Luboš, 23.06.2021

 • Všechny tituly nabízené touto firmou by si měli poslechnout povinně všichni lidé, když dosáhnou věku tak 18-20 let. Martin Koreček

  Martin, 22.3.2021

 • Neváhejte si koupit všechny tituly na jednom harddisku ve výhodné nabídce zde, když si to vše poslechnete, skoro se stanete novým člověkem :-) s majiteli mne žádná vazba nepojí, ale opravdu doporučuji - než vyhodit dvacet tisíc za válení u moře, radši to dejte do toho, co vás obohatí a zůstane ve vás při opakování po celý život.

  Rostislav Siksta BIOobchod, 8.11.2020

 • Motivace - Program se příjemně poslouchá a určitě je v něm několik myšlenek a nápadů , které stály za jeho nákup.

  Zlata, 13.3.2020

   VÍCE KOMENTÁŘŮ    

Anketa

Prostřednictvím kterého média jste se stali našimi zákazníky?

Internetová reklama

25%

 

Vyhledávač

12%

 

Dopisní nabídka

6%

 

E-mailová nabídka

12%

 

Osobní doporučení

8%

 

Článek na Idnes.cz

6%

 

Časopis Ekonom

6%

 

Časopis Profit

6%

 

Hospodářské noviny

6%

 

Leták

6%

 

Facebook

7%

 

Počet hlasů: 5250

Aktuality

28. července 2020

Tajemství neodolatelného milence

Právě dokončujeme titul "Tajemství neodolatelného milence"

17. května 2020

Novinka To nejlepší z osobního rozvoje

Do naší nabídky jsme zařadili novinku "To nejlepší z osobního rozvoje" aneb "Převezměte kontrolu nad svou budoucností"

 

  STARŠÍ AKTUALITY   

Kontakt

Alena Grygová - Distribuce

Lidická 795, 739 61 Třinec


Tel.: +420 777 345 678

E-mail:

 

  KONTAKTY   

 RSSTwitterFacebook

Sleva na titul

Chcete - li slevu na titul získat, pak v prvním kroku objednávky - způsob platby - vyberte možnost "Online stažení".